Cumhuriyeti kuran partinin Cumhuriyet kapatma kurultayı

1

Bizim kuşak veremli yıllarda doğdu, çocukluğumuzda insanlar mendillerini sümkürür ve mendilin içine bakardı, kan geliyor mu, diye... Batılılar’ın lafıdır, öksürün, içinizdeki şeytanı söküp atın.... Gestapo liberal tayfası Kılıçdaroğlu’na ulusalcı diye yaftaladıklarını sümkürür gibi atıyor, ama sonra da mendiline bakıyor, kan geliyor mu diye... Tabii mendilin içine bakmak tiksindirici bir durum.... Adam doktora gidip balgam örneği veriyor tahlil için, balgama bakarken, bu çok tiksindirici, diyor, doktor, senin tiksindiğin şey, benim ekmek param.... Kılıçdaroğlu’nun balgam diye söküp atmaya çalıştığı insanlar bizlerin bu ülkenin direnişin suyu ekmeği.... İnsan dediğin biyolojik varlık günde yarım litre sümük (mukoz) üretirmiş, ancak gripte bu günde iki litreye varır.... Kılıçdaroğlu’nun ciddi ölümcül bir enfeksiyon geçirdiği açık…

Kılıçdaroğlu gestapo liberallere, TESEV’cilere sığınmış, ulusalcıları şeytanlaştırmak için elinden geleni ardına koymuyor. Gestapo liberaller artık Kılıçdaroğlu’nun elde yalın kılıç kelle uçuran kahramanları… Üstelik ‘ilahi kurtarıcı kahramanları.’ Neyi liberalmiş sormayın, liberallik hepsi için bir ‘lakap’... Adam medyada ismini nüfus müdürlüğüne yazdırır gibi liberal yazdırmış… Tek başlarına alın teri dökerek çalışıp didinerek ekmek parası kazanmayı bilmeyen tayin edilmiş cahiller sürüsü… Kendi uydurup manipüle ettikleri üstelik para karşılığında yazılan raporlarla ve anlaşmalı medyayla anketler üzerinden konuşup akıllarınca Türkiye’yi dizayna çalışan Türkiye’nin bağışık sistemi bozmakla görevli bakteriler... Keşke bilgileri kültürleri bir öngörüleri tutmuş mum ışığı kadar titrek olsun bir ışıltıları olabilseydi...

Devamını oku: Cumhuriyeti kuran partinin Cumhuriyet kapatma kurultayı

Kurtlarla Seks

1

Bir belediye başkan adayı Mansur Yavaş, Beypazarı gibi küçük bir kasabadan geldi, kendi halinde, halim selim, kendi başına seçime girdi ve kafa kafaya oy çıkardı. Diğeri alayla valayla ‘dünyanın tanıdığı adam’ ‘büyük bilim adamı’ ‘yedi dil bilen’ yağlamalarıyla geldi, sonuç hüsran.

Bunun tıpış tıpış dayatmasıyla da bir alakası yok, Mansur Yavaş’ın adaylığı da CHP üst yönetiminin ani kararıyla oldu, şimdi, sorumuz basittir, Mansur’a oy veren kitleler Ekmeleddin’e niye vermedi?

Devamını oku: Kurtlarla Seks

Bülent Arınç kadınların gülmesine neden karşı

1

Şu suratsız politikacılara bakın, Arslan Bulut’un dediği gibi, evlerine 100 milyon dolarları istif etmişler, bir de topluma ‘haya’ dersi veriyorlar.

Muhtemel ki kendi kadınlarına hayatları dar etmiş hiç güldürmemişler şimdi bu derin mutsuzluğa İslami bir kılıf arıyorlar.

Tabiatta düşünebilen tek yaratık ‘insan’, tabiatta tek gülebilen yaratık da insan.

Arınç’a göre ‘gülmeyi de’ bırakırsak, ‘İslami Geriye Dönüş’evrimi tamamlanacak.

Sonunda İnsan Soyu’nun dibini maymunluğu buldular.

Cennet, (tartışılır, kimbilir) zihnin olmadığı yerdir, tabiat çiçekler hayvanlar yanıbaşımızda ama cennette.

Biz onları öldürüyor yiyoruz, onlar bunun farkında mı?

Zihinleri olmadığı için gırtlaklanmalarını dahi fark edip fark etmedikleri, ciddi bilimsel bir tartışma konusu, biz mesela hayvanların duyguları olduğunu ve acı çektiklerini düşünüyoruz, çünkü hayvanların bize anlatamasalar da kendilerinin anladığı bir ‘iç dilleri’ var.

Devamını oku: Bülent Arınç kadınların gülmesine neden karşı

Nihat GENÇ'i Twitter'da Takip Edin
Nihat GENÇ'i Facebook'ta Takip Edin