Nihat GENÇ Kitapları

Nihat GENÇ'in Son Kitabı: Direniş Günleri Gezi'den Tahrir'e

"Gezi Parkı'nda ağaçlar kesilmesin, AVM yapılmasın diyen bir avuç genç yola çıktı, bugun Gezi Parkı bütün AVM'lere karşı bir hal aldı. Gezi Parkı hızla, hesabı sorulmayan Roboski oldu, Gezi Parkı Reyhanlı oldu, Gezi Parkı bütün yasakçılara, yasaklara karşı oldu. Gezi Parkı dünyanın bütün yok olan ağaçları oldu.
Gezi Parkı başka bir şey oluyor.

Gezi Parkı polisin attığı bütün gaz bombalarına, iktidarın, belediyelerin ben yaptım oldu, dediğim dedik talimatlarına topyekûn nihai bir karşı koyma. Gezi Parkı elma oluyor, Gezi Parkı sabaha doğru demlenen çay oluyor, Gezi Parkı yeni fısıltılar, yeni kulaktan kulağa konuşmalar, yeniden tanışmalar, bozulan ezberler, Gezi Parkı başka bir şey oluyor. Gezi Parkı, iktidarın hukuksuzluklarına, yalanlarına, iftiralarına, ikiyüzlülüklerine, butun kibrine karşı bir hal alıyor. Gezi Parkı susmuşların, küsmüşlerin, umudunu kesmişlerin, arada derede kalmışların, uyutulmuşların silkinip cesaretini topladığı başka bir yer oluyor."
(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe
216 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 20 cm
İstanbul, 2013, 1. Basım
ISBN : 9786054764501

 

 

Devamını oku: Nihat GENÇ'in Son Kitabı: Direniş Günleri Gezi'den Tahrir'e

Aslanlı Yol'a Doğru

"Bu iktidarın en gaddar günlerinde hiç kimseden korkmadan, çekinmeden 'Cumhuriyet' için yollara düşmüş bu kalabalıklara çok şey borçluyuz, çok şey...

Cumhuriyet Bayramı kutlaması için yola çıkanlar...

Hem iktidara hem Amerika'ya hem de yedi düvele hesaplarının çok yanlış olduğunu taşa, sopaya, çirkinliğe, hukuk dışılığa asla müsaade etmeden neşeli marşları ve sloganlarıyla bir daha gösterdiler.

Cumhuriyet bu meydanlardaki yüz binleri arkasında bulduğu müddetçe, hiçbirimiz için havada karada ölüm yok."

-Nihat Genç-

Devamını oku: Aslanlı Yol'a Doğru

Yurttaşların Cinlerle Bitmeyen Savaşı

Yazar Nihat GENÇ'in son kitabı Yurttaşların Cinlerle Bitmeyen Savaşı bugün raflarda yerini aldı. Cadde Yayınlarından çıkan kitap 252 sayfadan oluşmaktadır. Tüm Nihat GENÇ takipçilerine okumasını tavsiye ettiğimiz Nihat GENÇ'in son kitabı olan Yurttaşların Cinlerle Bitmeyen Savaşı kitabını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak satın alabilirsiniz.

 

Nihat GENÇ'in Son Kitabı Cinlerle Bitmeyen Savaşı Kitabını %30 İndirilimli Satın Almak için Tıkla

Nihat GENÇ Son Kitabı Yurttaşların Cinlerle Bitmeyen Savaşı

 

 

Yurttaşların Cinlerle Bitmeyen Savaşı
Nihat GENÇ

Kitabı Hemen Satın Almak İçin Tıklayınız...

 

 

 

 

İşgal Günleri ÇIKTI

Yazar Nihat GENÇ'in son kitabı İşgal Günleri raflardaki yerini aldı. Tüm Nihat GENÇ takipçilerini Nihat GENÇ'in son kitabı olan İşgal Günleri'ne sahip çıkmaya davet ediyoruz.

Nihat-Genc.com olarak geçtiğimiz günlerde Nihat GENÇ'le yaptığımız söyleşide bilgisini verdiğimiz İşgal Günleri kitabını kitapçılardan ve internetten temin edebilirsiniz.

Devamını oku: İşgal Günleri ÇIKTI

Anadolu Yazarını Dinliyor

 

Bu kitap, Türkiye'ye bir bela gibi çöken yalanlar, iftiralar ve haksız tutuklamaların yaşandığı günlerde koca ve büyük medya sessiz kalırken bağımsız bir yazarın isyanıdır:"Evet, ben ülkemi, bağımsızlığımı, insan sevgisini, insanlık duygularını ticari mal yapamam! Bu yüzden muhalif olduğumuz insanlarla aramızda çok temel bir hayat çatışması var. Biz, bağımsızlığımızı çok değerli bir yere koyuyoruz. Bunun fiyatı yok, bunun karşılığı ölüm! Şimdi adam diyor ki 'Sizi alacağız, tutuklayacağız.' Ya bin kere tutukla. Bunun karşılığı belli, ölüm! Biz, canımızı çoktan verdik. Fazladan yaşıyoruz. Çanakkale'de şehit olmuş insanlar, 'Ben, şehit olursam aileme de şu parayı verin, şunu da yapın' dememiş, değil mi? Bunu, bir şeyin karşılığı olarak yapmadılar, böyle bir şey de düşünmediler. Bugün de böyle düşünmeyen milyonlarca insan var. Bu kadar imparatorluk kurmuş bir toplum, bin yıldır esir edilemiyor. Edilemiyor kardeşim.

Devamını oku: Anadolu Yazarını Dinliyor

Nihat GENÇ'i Twitter'da Takip Edin
Nihat GENÇ'i Facebook'ta Takip Edin